KODEKS KARNY - KONSEKWENCJE            KODEKS CYWILNY - KONSEKWENCJE            FORMULARZ KONTAKTOWY

Postępowanie ws. Horcus Investment Group

Reprezentujemy osoby pokrzywdzone działaniami spółki Horcus Investment Group S.A. dalej zwaną Horcus. Oferujemy reprezentowanie przez adwokata na każdym etapie postępowania karnego prowadzonego w sprawie Horcus oraz podjęcie wszelkich niezbędnych czynności związanych z odzyskaniem pieniędzy obligatariuszy. Posiadamy specjalistów z wiedzą i doświadczeniem w zakresie wywiadu gospodarczego, w tym również wywiadu gospodarczego w jurysdykcjach sklasyfikowanych jako offshore (raje podatkowe), które bardzo często wykorzystywane są do ukrywania majątków pochodzących z oszustw oraz innych przestępstw gospodarczych popełnianych przez tzw. białe kołnierzyki (ang. white collars). Dzieje się tak poprzez wzgląd na regulacje obejmujące kraje zwane offshore’ami, które gwarantują wysoką poufność informacji, jak również często odmawiają współpracy zagranicznym organom. Niemniej jednak nasza wieloletnia współpraca z lokalnymi adwokatami, jak również znajomość lokalnych procedur umożliwia nam prowadzenie skutecznego wywiadu gospodarczego w offshore’ach takich jak chociażby Seszele, Cypr, Mauritius, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Kajmany, Panama oraz w wielu innych tu niewymienionych. W konsekwencji po ustaleniu majątku doprowadzamy do zamrożenia rachunków bankowych na których znajdują się środki finansowe, jak również podejmujemy dalsze działania mające na celu zabezpieczenie majątku pokrzywdzonych wierzycieli.

Ze względu na specyfikę sprawy dotyczącej spółki Horcus i jej stopień skomplikowania nasza oferta jest skierowana do ograniczonej liczby osób których interesy będziemy reprezentować w sprawie odzyskania pieniędzy za niewykupione obligacje oraz niezapłacone odsetki.

Osoby zainteresowane odzyskaniem swoich pieniędzy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel: 690 641 600 lub kontaktu e-mail: biuro@horus-inkasso.com