KODEKS KARNY - KONSEKWENCJE            KODEKS CYWILNY - KONSEKWENCJE            FORMULARZ KONTAKTOWY

NIE CZEKAJ. ODDAJ TO, Z CZYM ZALEGASZ. NIM ZAPUKAMY DO TWOICH DRZWI.

Warto się dogadać. O tym wie każdy, do kogo już zapukaliśmy. Nieważne gdzie przebywasz – zlokalizujemy Cię i pojawimy się z wizytą. Na terenie całej Europy.

Wyszkolony zespół mediatorów ma tylko jeden cel – odzyskać dług. Niezbędny zakres wiedzy prawnej w dziedzinie windykacji spowoduje, że choć będziesz czuł czyjś oddech na plecach, to i tak nie będziesz mógł nic zrobić, tak długo aż nie zdecydujesz się dogadać z wierzycielem. Dlaczego? Bo zobowiązania trzeba spłacać, a podstawowy problem w ich egzekwowaniu stanowi fakt, iż dłużnik często o tym obowiązku nie chce pamiętać.

Nasz zespół składa się ze specjalistów w dziedzinie mediacji, przeszkolonych w zakresie technik detektywistycznych, oraz szybkiego reagowania w sytuacjach trudnych, rekrutowanych na bieżąco wśród kiku grup zawodowych:

  • byli wojskowi, zawodowi żołnierze którzy nabyli swoje doświadczenie jako negocjatorzy w strefach działań wojennych
  • byli policjanci
  • prywatni detektywi
  • zawodowi negocjatorzy

Węszymy, zadajemy pytania, zostawiamy namiary u sąsiadów – do drzwi pukamy w najmniej spodziewanym momencie. Granice prawa bywają płynne. Umiemy to wykorzystać, jednak nigdy ich nie przekraczamy – przynajmniej w zakresie prawa karnego, a Ty? Zbadamy, czy Twoje działania nie przekraczają znamion czynu zabronionego, o którym mowa w Art. 300 kodeksu karnego, a jeżeli okaże się, że dysponowałeś możliwością choćby częściowej spłaty długu – sprawę skierujemy do organów ścigania.

Oczywiście nie pozbędziesz się nas, nawet jeżeli prokuratura z wniosku pokrzywdzonego uruchomi tryb postępowania karnego – dlaczego? Jeszcze raz: Bo zobowiązania trzeba spłacać, a podstawowy problem w ich egzekwowaniu stanowi fakt, iż dłużnik zazwyczaj woli o tym obowiązku zapomnieć. Dokładamy więc wszelkich starań, aby jak najskuteczniej o tym obowiązku dłużnikowi przypomnieć. Uwierz nam, lepiej spieniężyć samochód, telewizor, komputer lub inny sprzęt AGD / RTV i spłacić dług, niż tłumaczyć się przed grupą przeszkolonych w sytuacjach szybkiego reagowania mediatorów pod drzwiami mieszkania i być może przed prokuratorem, za celowe unikanie egzekucji długu. A łatwo się z tego nie wytłumaczysz. I trudno Ci będzie jednoznacznie stwierdzić, z kim wolisz rozmawiać – z organami ścigania, czy grupą naszych mediatorów terenowych.

Znamy modele zachowań dłużników i szybko dowiedziemy, z czego możesz spłacić dług. Dlatego pamiętaj, że tylko wtedy gdy okażesz dobrą wolę unikniesz dalszych nieprzyjemności i będziesz mógł spłacić zadłużenie na raty. Bądź sprytniejszy – uprzedź nas i skontaktuj się z konsultantem telefonicznym, który zaproponuje Ci taką formę spłaty długu, abyś znów wyszedł na prostą i cieszył się spokojem.